Morot Kommunikation & Design AB
Kungsgatan 9, 2 vån
SE-541 31 Skövde
Tel växel 0500–44 52 30
info@morot.se

Kommer du med bil? I Vasaportens P-garage ett par hundra meter västerut finns det alltid plats. Ofta finns det också möjlighet att parkera utmed Kungsgatan, Drottninggatan, Kyrkogatan eller Prinsgatan, liksom vid Skaraborgs Tingsrätt.
Per Berner
0500-44 52 31, 0727-44 52 31
per@morot.se


Karl Tellander
0500-44 52 32, 0708-55 65 24
karl@morot.se


Nichlas Hägglund
0500-44 52 34, 0708-30 10 80
nichlas@morot.se


Andréas Spangenberg
0500-44 52 33, 0737-75 67 55
andreas@morot.se


Mattias Rikardsson
0500-44 52 35
mattias@morot.se

Charlotte Ivarson
0500-44 52 37, 0709-38 33 70
charlotte@morot.se


Anki Bohman
0500-44 52 38, 0705-32 73 35
anki@morot.se


Kristofer Mårtenson
0500-44 52 36, 0707-40 78 00
kristofer@morot.se


Karin Bergman
F n mammaledig
karin@morot.se


Catrine Lindberg
0500-44 52 39
catrine@morot.se